O Nas

Biuro PROFESJA Krzysztof Jabłoński zajmuje się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami opartym na najwyższych standardach oferowanych usług. Współpracując z nami, powierzcie swoje nieruchomości w ręce profesjonalistów.  

Dla naszych klientów proponujemy również usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na obszarze Torunia i okolic.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

Zapewniamy obsługę:

  • administracyjną (m.in.: reprezentacja wspólnoty oraz właścicieli na zewnątrz, zawieranie umów z dostawcami, wydawanie zaświadczeń dotyczących lokali, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji administracyjnej, prowadzenie korespondencji z właścicielami, analiza kosztów nieruchomości, dbanie o utrzymywanie porządku i czystości na terenie posesji i inne……);
  • techniczną nieruchomości (m.in.: bieżąca kontrola stanu technicznego budynku, zlecanie kontroli technicznej i okresowych przeglądów nieruchomości zgodnie z wymogami prawa budowlanego, nadzór administracyjny nad pracami remontowymi i modernizacyjnymi i inne…..);
  • księgowo-bankową (m.in.: prowadzenie rozliczeń z dostawcami mediów, prowadzenie ewidencji kosztów nieruchomością wspólną, otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego wspólnoty i dokonywanie rozliczeń, sporządzanie sprawozdań i inne….);
  • prawną (prowadzenie windykacji Sądowej w imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej lub pojedyńczych właścicieli oraz opracowywanie uchwał i innych aktów normatywnych).

Administracja lokalami do wynajęcia

Zapewniamy kompleksową obsługę lokali wynajmowanych.

Zapewniamy Klientom  dostęp do oferty wszystkich najważniejszych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasza gama produktów obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne, turystyczne oraz na życie. Posiadamy ofertę dla klientów indywidualnych i dla firm.

Profesjonalni, Pomocni eksperci

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Ukończył kierunek Finanse i Rachunkowość zdobywając specjalność „Bankowość i Innowacje Finansowe” oraz „Gospodarowanie nieruchomościami”.

Ukończył kurs Zarządzania Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości uzyskując licencję zawodową nr 27747. 

W pracy stawia na efektywność, zaufanie, zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywność.

Profesjonalni, Pomocni eksperci

Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz życiowych wraz z  zarządzaniem nieruchomościami i rozliczaniem mediów.

Dodatkowo ukończył kurs logistyczno-informatyczny potwierdzony Europejskim Certyfikatem Umiejętności Komputerowych.

W pracy charakteryzuje się komunikatywnością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością w powierzonych mu zadaniach.  

Odwiedź nasze biuro

czynne od pn. do pt w godz. 9:00 do 17:00

×

Koszyk